Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Z Opavy s prázdnou: SFC Opava B - Lokomotiva 3:1

Lokomotiva prohrála na opavském stadionu s béčkem místního SFC poměrem 3:1 a nenávazala tak střelecky na předchozí vysoké vítězství s Havířovem, přestože soupeř byl určitě k poražení.

Ze zraněných hráčů se vrátil do sestavy Reichl, Škuta usedl jen na lavičku, zatímco Gill s Koperem stále svá zranění léčí. Utkání začalo velice svižně a téměř 200 diváků na stadionu se jistě nenudilo. Střídaly se šance na obou stranách, hrál se zcela otevřený fotbal. Už ve 3. minutě mohl jít náš tým do vedení, kdy se dostal do slibné pozice Šuster ale jeho zakončení zblokoval v poslední chvíli domácí obránce na rohový kop. Po jeho rozehrání se nejlépe orientoval ve vápně Langer, který ranou z voleje mířil přesně. 5. minuta - 0:1 pro Lokomotivu. Za tři minutky to mohlo být již o dvě branky. Šuster šel sám na gólmana, pěkně si jej přehodil ale finální zakončení nezvládl a z úhlu poslal míč vedle. Poté přišly naše chyby a z toho plynoucí velké momenty domácích. V 11. minutě podnikli domácí brejk na jehož konci byl Němec, který zavěsil pod břevno - 1:1. Po další velké chybě šel v 16. minutě Halaška sám na branku a obrat ve skóre byl dokonán - 2:1. Naši hráči se poté pokoušeli prosadit hlavně střelbou z dálky, jejich střely byly velmi nebezpečné ale bohužel žádná z nich neskončila za zády domácího brankáře. Postupně se takto nevedlo Dittrichovi, Urbanovi, Mikovi ani Reichelovi. I opavští měli v závěru poločasu pěkný střelecký moment, technická rána jejich útočníka jen těsně minula šibenici Kotrlovy branky.

Do druhé půle provedl trenér Poledník dvě změny a poslal na hřiště Škutu s Vlachovičem. Šance na srovnání se naskytla pár chvil po jejím startu Reichelovi, jehož střelu z přímého volného kopu vytěsnil gólman s vypětím všech sil na rohový kop. Podobná situace se zanedlouho opakovala. Tentokrát si míč postavil Dittrich ale výsledek byl bohužel stejný jako v předchozím případě; gólman trvdou střelu vyrazil. V 75. minutě zatáhl balón Škuta, přihrál jej před branku Vlachovičovi ale brankář byl opět na svém místě a kopal se jen roh. Ten rozehrál Miko, poslal míč na Langera, z jehož hlavy zamířil míč kousek vedle levé tyče. V době kdy se již velmi krátil čas našemu mužstvu na vyrovnání přišlo definitivní rozhodnutí. Do míče se opřel z pozašestnáctky Kuzník a nádherně trefil; rána šla od břevna do sítě - 3:1. Hned na to se objevil sám před gólmanem Vlachovič ale nedal a skóre se tak již nezměnilo. Nyní čekají náš tým dva domácí zápasy a to s Novým Jičínem a FK Mohelnice.

SFC Opava B - Lokomotiva 3:1 (2:1)
Branky: 11. Němec, 16. Halaška, 86. Kuzník - 5. Langer
Žluté karty: 1:1
Rozhodčí: Šráček
Diváci: 195
Sestava: Kotrla - Buzek, Bielan, Bernatík, Anastazovský (46. Škuta) - Reichl, Urban, Dittrich, Miko - Šuster (46. Vlachovič), Langer (84. Kumpán)           
27.09.2011 16:49:14
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one