Tomáš Lincer

Tomáš Lincer

Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu

Zisk či ztráta?: Nový Jičín - Lokomotiva 1:1

Náš tým nečekala na výjezdě v Novém Jičíně snadná práce. Kvůli zraněním a disciplinárním trestům nemohl trenér Kročil počítat až s pěticí hráčů, kteří by zřejmě za normálních okolností nastoupili v základní sestavě. A tak musel na lavičku náhradníků (aby na ní vůbec někdo seděl) povolat i dva hráče béčka.

První půle se odehrála ve vyrovnaném duchu. Šance se střídaly na obou stranách. Do vedení mohl náš tým jít už v 9. minutě, kdy centrovaný míč Vlachoviče usměrnil hlavou do sítě Kumpán. To by ale nesměl pomezní sudí zvednout praporek na znamení podle všeho nesmyslného ofsajdu a gól tak hlavní arbitr neuznal. Lokomotiva tak musela bojovat dále, nebezpečnými pokusy se prezentovali Gill a po něm i Koper. Ve 23. minutě měl na noze velkou šanci domácích Smolarčík ale poté, co si obhodil jednoho z našich obráců zakončil ležérně a Kotrla míč bez větších problémů chytil. Dvě minuty před koncem prvního poločasu však Nový Jičín udeřil. Střelu Farkaše z přímého volného kopu vyrazil Kotrla pouze před sebe a dobíhající Lokša dorazil míč do sítě - 1:0. O poločase přibyly další vrásky trenéru Kročilovi na tváři, jelikož musel pro zranění střídat Kotrla a v brance ho nahradil Sabela, který také není zcela zdravotně v pořádku.  

Od začátku druhé půle se pak zcela změnil obraz hry. Hrálo se takřka pouze na půli domácích a Lokomotiva předváděla velký tlak. Na vyrovnání se příliš dlouho nečekalo. V 59. minutě se k odraženému míči dostal Šuster a střelou z voleje propálil vše co mu stálo v cestě - 1:1. Stejný hráč mohl Lokomotivu poslat v 65. minutě do vedení ale samostaný nájezd na branku neproměnil - míč prošel těsně vedle tyče. Za dvě minutky po další pěkné akci našeho mužstva napálil Reichl střelou ze šestnácti metrů tyč. Agilní Reichl, který byl očividně při chuti měl i další šanci, tentokráte jeho bombu z hranice velkého vápna zastavil prozměnu domácí gólman a kopal se pouze roh. Tři minutky před koncem zápasu mohl rozhodnout ze samosttného nájezdu Kumpán ale stejně jako dříve Šuster branku minul.

Lokomotiva si tak odvezla z Jičína bod za remízu 1:1, který by jistě před zápasem každý fanda bral. Vzhledem k průběhu utkání se ale jedná spíše o ztrátu dvou bodů. Náš tým, přestože citelně oslaben, demonstroval svojí sílu. Příští zápas sehraje Lokomotiva opět venku, na půdě souseda v tabulce - FK Mohelnice.

Nový Jičín - Lokomotiva 1:1 (1:0)
Branky: 43. Lokša - 59. Šuster
Žluté karty: 1:0
Rozhodčí: Řezníček
Diváci: 100

Sestava Loko: Kotrla (46. Sabela) - Kempný, Anastazovský, Gill, Reichl - Vlachovič, Škuta, Koper, Miko - Kumpán (90. Novotný), Šuster.       
14.05.2012 21:21:10
lin.zi
Sobota 3. 8. 2013
Příprava
Lokomotiva - SK Stonava 6:0
Sobota 10. 8. 2013  16:30
MS Divize sk E - 1. kolo
Lokomotiva - 1. FC Viktorie Přerov


►Středa 17. 7. 2013
První posilou "A" mužstva v letní přestávce se stal čtyřiatřicetiletý zkušený záložník Zdeněk Holý, který přichází ze Sokolu Lískovec. Premiéru v našem dresu si odbyl v nevydařeném pohárovém utkání na půdě Vřesiny.

 

►Pondělí 22. 4. 2013
Brankář Ondřej Pacanovský dostal za vyloučení v Brumově od disciplinární komise FAČR trest na 8 soutěžních utkání. Svému týmu tak bude opět k dispozici až na konci května při utkání se Šumperkem.

© Copyright 2010-2012 Tomáš Lincer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one